Czemp

Česká membránová platforma
EUROMEMBRANE 2024EUROMEMBRANE 2024 - 2Publikace CZEMPZařízeníPlochaMembrána

České klastry jako lídři globálního digitálního a udržitelného ekosystému

2. říjen 2023 - 12:31 -- MS
Kategorie článku: 

Konference se uskuteční ve dnech 23. - 24. října 2023 ve Fyzikálním ústavu Akademie věd ČR v Praze. Tato akce slibuje být inspirativním fórem pro sdílení nápadů a významným setkáním odborníků a průkopníků v oblasti digitálního světa, kybernetické bezpečnosti, umělé inteligence, čistých technologií, 3D tisku a virtuální reality.

Akce je pořádána ve spolupráci s Národní klastrovou asociací, CEDEG, Klastrem MECHATRONIKA, Fyzikálním ústavem Akademie věd ČR, European Cluster Collaboration Platform a Evropskou komisí.


Rozhodli jsme se konferenci Clusters meet Regions zaměřit více obchodněji, a proto zveme klastrové organizace a asociace, aby se k nám připojili společně se svými členy, kteří mohou účastí získat značné výhody. Naším cílem je zprostředkovat cenná spojení, při nichž mohou účastníci objevit potenciální obchodní partnery z řad nejlepších českých firem, které se zaměřují na výše zmíněná témata, nebo případně navázat partnerství pro vědecko-výzkumné projekty v průběhu akce.

Registrujte se ještě dnes


Pro koho je konference Clusters meet Regions v Praze určena?

 • Zástupce ministerstev a Evropské komise
 • Zástupce klastrových organizací z Evropy a České republiky
 • Společnosti a malé a střední podniky, které jsou na špici v oblasti inovací
  a technologií
 • Podnikatele a další relevantní stakeholdery

Proč byste se měli zúčastnit?

 1. Staňte se součástí inovace: Konference bude jedinečnou příležitostí zapojit se do diskuse o nejnovějších trendech a inovacích v oblastech, které ovlivňují budoucnost digitálního světa. Můžete čekávat inspirativní prezentace a diskuse s odborníky, kteří se pohybují na špičce těchto odvětví.
 2. Networking: Konference shromáždí zástupce ministerstev, Evropské komise, klastrových organizací, asociací, podnikatele a firmy z oboru malých a středních podniků. To vytvoří ideální prostředí pro budování nových partnerských vztahů, získání cenných kontaktů a navázání spolupráce.
 3. Získání vhledu: Náš program zahrnuje přednášky a panelové diskuse od renomovaných odborníků, kteří se zaměřují na klíčové výzvy a příležitosti v digitálním prostředí. Získáte cenný vhled do strategických aspektů těchto odvětví.
 4. Společný zájem: Setkáte se s lidmi, kteří sdílí vaši vášeň a zájem o budoucnost technologie a inovace. Společně můžeme vytvořit komunitu, která bude podporovat růst a rozvoj v těchto klíčových oblastech.
 5. Strukturovaný matchmaking: Na konferenci na vás čeká mnoho příležitostí k navazování kontaktů. Těšit se můžete na večerní program "HopLink: Brews & Business Networking Night“ a druhý den akce proběhne oficiální Matchmaking Event, který se koná v rámci konference "Clusters meet Regions". Tato akce vám umožní vybrat si potenciální partnery z různorodé skupiny, kteří se účastní osobně nebo se spojí virtuálně.

Na koho se můžete těšit v rámci programu?

Mezi vystupující budou zástupci Evropské komise, zástupce Ministerstva průmyslu a obchodu, Petr Filipi, ředitel odboru: Digitalizace a internetu, zástupce Maďarského ministerstva financí, Petr Keller, vedoucí oddělení Maďarského ministerstva financí a ředitel TCI, Unicorn, renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií, Evropský digitální inovační hub pro Liberecký a Královéhradecký kraj, Bayern Innovativ GmbH, důležitá součást inovační politiky Bavorska, 3D Wiser, nejrychleji rostoucí společnost v segmentu, XR Institute a další.


Tato konference bude nezapomenutelným zážitkem plným nových poznatků, zajímavých lidí a inspirace pro vaši vlastní práci. Chceme vás povzbudit, abyste se k nám připojili a stali se součástí této výjimečné události.


Kdy: 23. – 24. října 2023

Kde: Fyzikální ústav Akademie věd ČR v Praze

Registrace zde.

Detailní popis celé akce a předběžný program zde.

Přidat komentář

Filtrované HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tento test má za úkol vyzkoušet zda jste skutečný uživatel a zabránit spamovacím robotům v jejich aktivitě.

Kontakt

Fakturační údaje:

Česká membránová platforma, z.s.
Mánesova 1580
470 01 Česká Lípa

IČ: 22688218
DIČ: CZ22688218

tel. +420 724 959 544
e-mail: info(z)czemp.cz

...