Czemp

Česká membránová platforma
MELPRO 2020Publikace CZEMPLMŠ fotoZařízeníMembrána

Volná pracovní místa

 
10.05.2013 - 13:38 - News, Inovace, Volná pracovní místa

Zveřejňujeme nabídku pracovních pozic členských subjektů. Aktuálně, pracovní místa ve společnosti MemBrain s.r.o:  Vědecko-výzkumný pracovník junior, Vědecko-výzkumný pracovník junior - analytická chemie, Vědecko-výzkumný pracovník junior - materiálové inženýrství, Specialista obchodu a marketingu, Vedoucí oddělení membrán, Vývojový konstruktér, Technolog  úpravy vody, Výzkumný pracovník – membránový specialista elektromembránové procesy.
Pokud máte zájem o zveřejnění volných pracovních míst Vaší společnosti nebo se ucházíte o místo v oblasti membránových procesů a v příbuzných oborech, napište nám na email info@czemp.cz.
 

21.12.2012 - 13:27 - News, Inovace, Volná pracovní místa

Zveřejňujeme nabídku pracovních pozic členských subjektů: aktuální místa ve společnosti MemBrain s.r.o.: Vedoucí oddělení membrán, Výkonný ředitel společnosti MemBrain s.r.o., Výzkumný pracovník - Membránový specialista, elektromembránové procesy.

Pokud chcete zveřejnit nabízené pozice vaší organizace nebo se ucházíte o místo v oblasti membránových procesů a v příbuzných oborech, napište nám na email info@czemp.cz.