Czemp

Česká membránová platforma
MELPRO 2020Publikace CZEMPSeminář Tlakové membránové procesyLMŠ fotoZařízeníMembrána

Workshop studentských prací se vrací do Stráže pod Ralskem

9. září 2019 - 9:30 -- czemp
Kategorie článku: 

Po přestávce, kdy se Workshop konal v České Lípě, Vás opět zveme do Membránového inovačního centra ve Stráži pod Ralskem. Dne 16. října 2019 se v něm bude konat již sedmý ročník Workshopu studentských prací (WSP 2019).

Pokud jste dokončili svou bakalářskou, diplomovou nebo dizertační prácí, nebo byste rádi prezentovali výsledky SVOČ i studentské odborné praxe/stáže zaměřené na výzkum, vývoj a aplikace membránových procesů přihlašte se prostřednictvím formuláře a přijeďte obhájit výsledky své práce před odborným publikem, navázat nové kontakty a získat zkušenosti s prezentací své práce formou přednášky nebo posteru. Přítomni budou odborníci z oblasti výzkumu a vývoje v oboru membránových procesů a kvalitu příspěvků zhodnotí odborná komise pod vedením Ing. Pavla Izáka Ph.D., DSc. 

Termín pro zasílání Vašich příspěvků je 20. září 2019, abstrakty zasílejte na adresu info@czemp.cz s využitím přiložených vzorů. 
V závěru workshopu bude udělena cena za nejlepší přednášku a poster. V rámci workshopu bude vydán sborník příspěvků v anglickém jazyce, fulltexty příspěvků budou zveřejněny na webových stránkách CZEMP a přístupné pouze účastníkům workshopu po zadání hesla.
Jazyk pro powerpointové prezentace a postery je angličtina.  Budeme rádi, pokud i své příspěvky budete prezentovat v anglickém jazyce (12 minut + 3 minuty diskuse). 

Pokud máte zájem o účast na workshopu, kontaktujte pracovníky České membránové platformy na e-mailové adrese info@czemp.cz

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tento test má za úkol vyzkoušet zda jste skutečný uživatel a zabránit spamovacím robotům v jejich aktivitě.

Kontakt

Fakturační údaje:

Česká membránová platforma, z.s.
Mánesova 1580
470 01 Česká Lípa

IČ: 22688218
DIČ: CZ22688218

tel. +420 724 959 544
e-mail: info(at)czemp.cz

...