Czemp

Česká membránová platforma
MEMPUR 2019Publikace CZEMPLMŠ fotoZařízeníMembránaPlocha

Učebnice Membránové procesy v prodeji

18. srpen 2012 - 14:18 -- czemp

Česká membránová platforma o.s. iniciovala vznik učebnice  Membránové procesy, která je v prodeji od jara letošního roku. Publikace se setkala s velkým ohlasem. Se začátkem semestru je učebnice vhodným doplňkem ke studiu problematiky membránovývh procesů nejen pro studenty vysokých škol. Objednávejte na adrese info@czemp.cz

Slavnostní křest učebnice Membránové procesy proběhl na půdě Národní technické knihovny v Praze dne 23. 3. 2012 za účasti padesáti hostů. Na křtu nechyběli autoři, představitelé České membránové platformy, zástupci Vysoké školy chemicko - technologické v Praze, Vysoké školy báňské v Ostravě, Univerzity Pardubice, Západočeské univerzity v Plzni a zástupci odborné veřejnosti. Učebnici vydalo vydavatelství VŠCHT Praha a na jeho stránkách se můžete podívat na ukázky z publikace.
Publikace je určena všem pracovníkům, kteří se zabývají možnostmi využití membránových procesů v nejrůznějších oblastech lidské činnosti, a studentům přírodovědných a technických studijních oborů. V devíti kapitolách pojednává o teorii transportu látek membránami, o membránových materiálech, tlakových membránových procesech (mikrofiltraci, ultrafiltraci, nanofiltraci, reverzní osmóze), elektromembránových procesech (elektrodialýze, elektrodeionizaci, elektrolýze, elektroforéze, palivových článcích), membránových reaktorech a vybraných difuzních procesech (separaci plynů a par, pervaporaci, difuzní dialýze).

Cena učebnice je 490,- Kč. Jako doplněk k učebnici nabízíme Anglicko-český a česko-anglický výkladový membranologický slovník (129 Kč). Při objednávce 2 kusů učebnice nabízíme slovník ZDARMA.

Publikaci objednávejte na adrese info@czemp.cz (výsledná cena bude navýšena o poštovné a balné podle ceníku České pošty).

Publikaci si můžete prolistovat na stránkách VŠCHT.
 

Fotogalerie

Křest učebnice Membránové procesy

Dne 29. března 2012 se konal pod patronací České membránové platformy slavnostní křest učebnice "Membránové procesy". Akce se konala v prostorách Národní technické knihovny v Praze za účasti autorů, představitelů a členů České membránové
platformy, zástupců akademické sféry, studentů a dalších hostů.

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Kontakt

Fakturační údaje:

Česká membránová platforma, z.s.
Mánesova 1580
470 01 Česká Lípa

IČ: 22688218
DIČ: CZ22688218

tel. +420 724 959 544
e-mail: info(at)czemp.cz

...