Czemp

Česká membránová platforma
EUROMEMBRANE 2024EUROMEMBRANE 2024 - 2Publikace CZEMPZařízeníPlochaMembrána

Seznamte se prostřednictvím e-learningu s membránovými procesy

28. srpen 2014 - 12:59 -- czemp
Kategorie článku: 

Česká membránová platforma o.s. nabízí na svých webových stránkách možnost seznámení se s oblastí membránových procesů, jak laické veřejnosti, tak hlubšího studia např. studentům středních i vysokých škol a dalším zájemcům o problematiku membránových procesů. Studium poskytuje individuální a jednoduchou formou prostřednictvím e – learningového samostudijního kurzu „Základy membránových procesů“.

Tento kurz byl vytvořen za podpory projektu OPVK „Akcelerace rozvoje membránových procesů prostřednictvím spolupráce v tematicky orientované síti“ (ARoMem). Projekt ARoMem je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Kurz obsahuje úvodní texty k jednotlivým membránovým procesům a dále pak studijní materiály pro zájemce o hlubší studium této problematiky, které vycházejí z knihy membránové procesy. Kurz je členěn do pěti základních kapitol: Elektromembránové procesy, Membránové materiály, Membránové reaktory, Separace plynů a par a Tlakové membránové procesy. Získané znalosti si mohou účastníci studia tohoto kurzu prověřit, jak na základě průběžných testů vložených za každou kapitolou kurzu, tak závěrečným testem obsahujícím také vyhodnocení úspěšnosti. Kurz je volně k dostupný na webových stránkách.

Hlubší studium membránových procesů doplňuje nabídka tří monografií: Tlakové membránové procesy, Membránové dělení plynů a par a Elektromembránové procesy. Všechny tři publikace budou zájemcům k dispozici v průběhu října.

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tento test má za úkol vyzkoušet zda jste skutečný uživatel a zabránit spamovacím robotům v jejich aktivitě.

Kontakt

Fakturační údaje:

Česká membránová platforma, z.s.
Mánesova 1580
470 01 Česká Lípa

IČ: 22688218
DIČ: CZ22688218

tel. +420 724 959 544
e-mail: info(z)czemp.cz

...