Czemp

Česká membránová platforma
EUROMEMBRANE 2024EUROMEMBRANE 2024 - 2Publikace CZEMPZařízeníPlochaMembrána

Pozvánka na Workshop studentských prací 2018

3. červenec 2018 - 12:15 -- MS
Kategorie článku: 
WSP 2018

Stejně jako v předchozích letech, pořádá Česká membránová platforma i v letošním roce, ve spolupráci se společností MemBrain s.r.o., již 6. ročník Workshopu studentských prací, který se uskuteční 24. října 2018 v prostorách Kulturního domu Crystal v České Lípě. Zájemcům nabízíme možnost prezentovat výsledky SVOČ, bakalářských, diplomových i dizertačních prací a výsledky studentských odborných praxí/stáží zaměřených na výzkum, vývoj a aplikace membránových procesů formou ústních prezentací a posterů.

Registrovat se k účasti na WSP 2018 můžete zde REGISTRACE

Termín pro zasílání Vašich příspěvků je 17. září 2018 na adresu info@czemp.cz. K zaslání abstraktů využijte přiložené vzory.

Program workshopu ke stažení zde: PROGRAM
Seznam posterů je ke stažení zde: POSTERS LIST

Kvalitu prací bude hodnotit komise složená z odborníků z oblasti membránových procesů ve složení :
- Pavel Izák (Institute of Chemical Process Fundamentals AS CR, v.v.i.)
Marek Bobák (MemBrain s.r.o.)
- Marek Bryjak (Wroclaw University of Science and Technology, Wrocław, Poland)
- Libuše Brožová (Institute of Macromolecular Chemistry AS CR, v.v.i.)
- Jiří Cakl (University of Pardubice)
- Lukáš Dvořák ( Technical University of Liberec)
Wojciech Kujawski (Nicolaus Copernicus University in Toruń, Poland)
Jakub Peter (Institute of Macromolecular Chemistry AS CR, v.v.i.)

V závěru workshopu bude udělena cena za nejlepší přednáškyu a poster. V rámci workshopu bude vydán sborník příspěvků v anglickém jazyce, doplněný  CD s fulltexty. Své příspěvky zasílejte ve formátu šablony, která je přílohou tohoto článku.

Hlavním přínosem pro účastníky workshopu bude získání zkušenosti s prezentací a obhájením výsledků své práce před odborným publikem, navázání nových kontaktů a nabytí zkušeností z oblasti výzkumu, vývoje a aplikacemi v oboru membránových procesů. Propagace výsledků, kterých studenti dosáhli, přispěje k popularizaci a rozvoji membránového oboru a k podpoře mladé generace v oblasti studia technických oborů.

Obecné informace:
Odborný program workshopu bude zahájen v 9:00, předpokládané ukončení v 16.00 hodin. V průběhu akce, bude pro všechny zajištěno občerstvení v rámci kávových přestávek a aktivním účastníkům prezentujícím svůj příspěvek ve formě posteru nebo přednášky, bude poskytnut i oběd. Ostatní účastníci mají možnost zajít si na oběd do blízké restaurace.

Pokud máte zájem o účast na workshopu, kontaktujte pracovníky České membránové platformy na e-mailové adrese info@czemp.cz

Kontakt

Fakturační údaje:

Česká membránová platforma, z.s.
Mánesova 1580
470 01 Česká Lípa

IČ: 22688218
DIČ: CZ22688218

tel. +420 724 959 544
e-mail: info(z)czemp.cz

...