Czemp

Česká membránová platforma
MEMPUR 2019Publikace CZEMPLMŠ fotoZařízeníMembránaPlocha

Pozvánka na Workshop studentských prací

5. září 2017 - 8:42 -- czemp
Kategorie článku: 

Stejně jako v předchozích letech, pořádá Česká membránová platforma i v letošním roce, ve spolupráci se společností MemBrain s.r.o., již 5. ročník Workshopu studentských prací, který se uskuteční 18. 10. 2017 v prostorách Membránového inovačního centra společnosti MemBrain s.r.o. ve Stráži pod Ralskem. Zájemcům nabízíme možnost prezentovat výsledky SVOČ, bakalářských, diplomových i dizertačních prací a výsledky studentských odborných praxí/stáží zaměřených na výzkum, vývoj a aplikace membránových procesů formou ústních prezentací a posterů.

Registrace na workshop byla ukončena, pokud máte zájem o účast, kontaktujte nás prosím na info@czemp.cz

Předběžný program workshopu ke stažení zde: PROGRAM

Záštitu nad letošním ročníkem převzal hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Kvalitu prací bude hodnotit komise složená z odborníků z oblasti membránových procesů ve složení :
Pavel Izák (Institute of Chemical Process Fundamentals AS CR, v.v.i.), Libuše Brožová (Institute of Macromolecular Chemistry AS CR, v.v.i.), Jakub Peter (Institute of Macromolecular Chemistry AS CR, v.v.i.), Martin Tomáš (University of West Bohemia,, Marek Bobák (MemBrain s.r.o.) a Wojciech Kujawski (Nicolaus Copernicus University in Toruń, Poland).

V závěru workshopu bude udělena cena za nejlepší přednášku a poster. V rámci workshopu bude vydán sborník příspěvků v anglickém jazyce, doplněný  CD s fulltexty. Své příspěvky zasílejte ve formátu šablony, která je přílohou tohoto článku.

Hlavním přínosem pro účastníky workshopu bude získání zkušenosti s prezentací a obhájením výsledků své práce před odborným publikem, navázání nových kontaktů a nabytí zkušeností z oblasti výzkumu, vývoje a aplikacemi v oboru membránových procesů. Propagace výsledků, kterých studenti dosáhli, přispěje k popularizaci a rozvoji membránového oboru a k podpoře mladé generace v oblasti studia technických oborů.

Obecné informace:
Odborný program workshopu bude zahájen v 9:30, předpokládané ukončení v 16.00 hodin. V průběhu akce bude zajištěno občerstvení zahrnující oběd. 

Doprava Liberec-Stráž p.R. a zpět:
Pro zájemce o dopravu bude 18.10.2017 v 8:15 před staniční budovu nádraží ČD v Liberci přistaven mikrobus - Poloha nádraží.
Plánovaný odjezd mikrobusu je nejpozději v 8:30 hodin. Odjezd autobusu ze Stráže po ukončení workshopu je naplánován na 16:00h. 
V případě jízdy osobním vozem je možné parkování před vstupem do areálu MEGA a.s.

Pokud máte zájem o účast na workshopu, kontaktujte pracovníky České membránové platformy na e-mailové adrese info@czemp.cz nebo na telefonu 724 959 544

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Kontakt

Fakturační údaje:

Česká membránová platforma, z.s.
Mánesova 1580
470 01 Česká Lípa

IČ: 22688218
DIČ: CZ22688218

tel. +420 724 959 544
e-mail: info(at)czemp.cz

...