Czemp

Česká membránová platforma
MEMPUR 2019Publikace CZEMPLMŠ fotoZařízeníMembránaPlocha

Monografie o membránových procesech byly představeny odborné i laické veřejnosti

31. říjen 2014 - 12:13 -- czemp

Neformálního setkání u příležitosti vydání řady monografií o membránových procesech se zúčastnili jednotliví autoři , představitelé a členové České membránové platformy, zástupci akademické sféry, studenti a další hosté. Vydání monografií bylo podpořeno projektem ARoMem financovaného z prostředků ESF a státního rozpočtu ČR prostřednictvím operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Setkání organizovala Česká membránová platforma dne 30. září 2014 v Národní technické knihovně v Praze.

Setkání zahájil Bc. Jan Šmíd, ředitel České membránové platformy, který přivítal účastníky a shrnul historii vzniku monografií. Poté se slova ujal rektor VŠCHT prof. Ing. Karel Melzoch, CSc. a odpovědná redaktorka Ing. Eva Dibuszová, Ph.D. Dále promluvil hlavní autor monografie Tlakové membránové procesy - prof. Ing. Petr Mikulášek, CSc. a editoři dalších dvou knih doc. Ing. Milan Šípek, CSc. editor monografie Membránové dělení plynů a par a editor monografie Elektromembránové procesy Ing. Luboš Novák, CSc.

Příjemným zakončením setkání byla volná diskuse autorů s přítomnými návštěvníky, hosty a studenty. Prohlédněte si přiloženou fotogalerii.

Pod záštitou České membránové platformy o.s. byl dále vydán Anglicko-český a česko-anglický membranologický výkladový slovník (120 Kč)  a kniha Membránové procesy (VŠCHT v Praze 2012), která představuje úvod do problematiky membránových procesů. Kompletní nabídku všech 5 publikací vydaných Českou membránovou platformou najdete ZDE nebo v příloze článku.

 

Přidat komentář

Filtrované HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Kontakt

Fakturační údaje:

Česká membránová platforma, z.s.
Mánesova 1580
470 01 Česká Lípa

IČ: 22688218
DIČ: CZ22688218

tel. +420 724 959 544
e-mail: info(at)czemp.cz

...