Czemp

Česká membránová platforma
MELPRO 2020Publikace CZEMPLMŠ fotoZařízeníMembrána

Konference ELMEMPRO se blíží, zbývají poslední dny do ukončení registrace

9. srpen 2012 - 17:31 -- czemp
Kategorie článku: 

Poslední týden zbývá do uzavření přihlášek na mezinárodní konferenci ELMEMPRO, kterou spoluorganizuje Česká membránová platforma v termínu 26. - 29. srpna 2012 v Českém Krumlově. Pro zástupce členských subjektů nabízíme zvýhodněný registrační poplatek. Přihlášky budou otevřeny do naplnění kapacity hotelu nejpozději však do 17.8.

Konference ELMEMPRO - "Electromembrane Processes and Materials" je pořádaná jako satelitní akce mezinárodního kongresu International Society of Electrochemistry, jehož hlavním tématem jsou elektromembránové procesy, jedna z nejvýznamnějších oblastí membránových procesů.
Dosud přihlášených 107 účastníků představí 97 příspěvků směrovaných do 5 tematických oblastí: 

 • Membrane materials,
 • Electromembrane processes,
 • Fuel cells and other energy conversion processes,
 • Mathematical modeling,
 • Industrial and combined processes.

Součástí konference je i prezentace výsledků projektu EU - DEMMEA a představení projektu Membránové inovační centrum - MIC Membrain. Nebude chybět ani studentská soutěž, která bude hodnotit postery i odborné přednášky studentů.

V úvodní plenární přednášce se bude prof. G.M.Rios z European Membrane House představí problematiku přidané hodnoty efektů elektrického pole v elektromembránových procesech s cílem postihnout všechny aspekty od separačních operací po specifické membránové reaktory. Klíčové přednášky zahraničních specialistů jsou věnovány materiálové problematice membrán, elektromembránovým procesům a zejména membránám v energetice palivových článků. Toto základní spektrum informací je rozvinuto ve sděleních z mnoha světových pracovišť zabývajících se výzkumem i aplikací membrán pro elektromembránové procesy, inženýrskou problematikou těchto operací včetně integrovaných průmyslových technologií, matematickým modelováním a využitím membránových principů v energetických procesech. Podrobný vědecký program je k dispozici na webových stránkách sympozia.

Konference Elmempro navazuje na tradici přednášek a posterů z tohoto oboru na konferencích CHISA a PERMEA a je i počátkem nového řetězce setkávání odborníků v dvouletých intervalech pod patronací České membránové platformy. Účast na setkání bude jistě inspirativní pro pracovníky z akademické i industriální sféry.

Konferenční poplatek je v současnosti nastaven na 790 Euro (19 750 Kč) za jednolůžkový a 690 Euro (17 250 Kč) za dvoulůžkový pokoj. Členům CZEMP nabízíme možnost úhrady za standardní poplatek (early registration): 690 Euro (17 250 Kč) jednolůžkový a 590 Euro (14 750 Kč) dvoulůžkový pokoj. V případě zájmu se co nejdříve, nejpozději však do 17. 8. zaregistrujte na konferenci a kontaktujte nás na email: jan.smid@czemp.cz. Faktura vám bude následně snížena.

Těšíme se na setkání během mezinárodního sympozia ELMEMPRO na konci srpna v Českém Krumlově.

ODKAZY:

Web konference

Registrace

Vědecký program

Časový harmonogram

Informace o studentské soutěži

 

Přidat komentář

Filtrované HTML

 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

 • Nejsou povoleny HTML značky.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tento test má za úkol vyzkoušet zda jste skutečný uživatel a zabránit spamovacím robotům v jejich aktivitě.

Kontakt

Fakturační údaje:

Česká membránová platforma, z.s.
Mánesova 1580
470 01 Česká Lípa

IČ: 22688218
DIČ: CZ22688218

tel. +420 724 959 544
e-mail: info(at)czemp.cz

...